• FTTH Vlakna Orodja, Ročni Optični Merilnik Moči in 30mw VFL Vlaken Checker Vizualne Napake Lokator Rdeči Laser

FTTH Vlakna Orodja, Ročni Optični Merilnik Moči in 30mw VFL Vlaken Checker Vizualne Napake Lokator Rdeči Laser

Na zalogi
SKU w20617
  • €21.94

FTTH Vlakna Orodja, Ročni Optični Merilnik Moči in 30mw VFL Vlaken Checker Vizualne Napake Lokator Rdeči Laser

Pregled YJ-350 Optični merilnik moči

Specifikacije:

Model YJ-350A YJ-350C Razpon Merjenja -70~+6dBm -50~+26dBm Valovno dolžino 800~1700 Detektor Tip InGaAs Negotovost ± 5% Umerjen Valovna dolžina 850/1300/1310/1490/1550/1625 Natančnost 0.05 dB Temperatura Delovanja -10 ~ +50 ( °C) Auto-off Čas 10 min Čas Delovanja 120h Dimenzije 128×52×22 mm Baterija 3 x AA 1,5 V, Teža 100 g

Uvedba YJ-250 VFL

Uvedba YJ-250 Vizualne Napake Lokator 10mw

V YJ-250 VFL je izdelana posebej za področje kadrov, ki potrebujejo učinkovit in ekonomičen orodje za optični sledenje, vlaknin usmerjanje in kontinuiteto preverjanje v optično omrežje med in po namestitvi.To vključuje:Iskanje prekinitveno točko, slabe povezave, upogibanje ali razpokane vlaken in optičnih kablov.

Značilnosti:

.Low battery alarm (alarm

·2,5 mm univerzalni priključek

·Deluje bodisi v CW ali Impulzni 2Hz

·10minutes samodejni izklop brez ravnanje

·Crash-dokazilo in prah-dokazilo design za lasersko glavo

·Lahko napolnite z močjo banke preko USB Kabla

.Največja izhodna moč do 50mW

Če imate kakršna koli vprašanja ali potrebujete popust ,vas prosimo, da nas kontaktirate

Prosimo, sporočite nam, kateri model optični merilnik moči , ki jih potrebujete, -70~+6dbm ali -50~+26dbm eno ?če ni posebne potrebe ,bomo poslali defaulty eno (-70~+6dbm) , zahvaljujemo se vam za razumevanje in pozornost.

  • Testiranje razdalja: 20KM
  • Val ID nm: 850/1300/1310/1490/1550/1625n
  • Blagovna Znamka: Y
  • VFL Izhodna Moč: 30mW
  • Priključek: FC/SC/ST Zamenljivi
  • Merilno Območje(dBm): -70+6dBm/-50~+26dBm
  • Številka Modela: YJ350+YJ250
  • Detektor Tip: InGaAs

Podobni izdelki

110 distribucijo okvir 2U za 100 parov telefonski modul 110 patch panel 19" omare 2U 1,7 mm debeline z vijakom ELINK

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003 2U 110 distribucijo okvir za 100 parov telefonski modul 110 patch panel 19 omare 2U 1,7 mm debeline z vijakom ELINK Pic kažejo:

  • €24.41

Fiber Elektrode za FURUKAWA FITEL S177 OEM Fusion Splicer Varjenje

Fiber Elektrode za FURUKAWA FITEL S177 OEM Fusion Splicer Varjenje Posebne Podrobnosti : Elektrode za FITEL S177 Fusion Splicer Opis Izdelka: Cena je za 1 par, NOVIH elektrode združljiv z FITEL S177 Fusion Splicer. Proizvajalec Opis: Naše nadomestne elektrode trajajo le tako dolgo, kot originalna oprema deli nadomestijo,

  • €11.07

10PCS 1x2 1x4 1x8 1x16 SC APC svjetlovodni plc splitter jeklene cevi, kabelski 2 način 4way 8 način način 16 optični PLC splitter

OBVESTILO: 1.Kupec je odgovoren za carine in lokalne uvoznih davkov itd.Cena tukaj ne vključuje ciljne plačilo v letu kupca strani. 2.Pomembno!!!Dragi Brazilija stranka, prosim, pustite vaše CPF ali CNPJ število po oddaji naročila 3.Za nekatere sepcial državah, kot so Brazilija, Mehika, E-pošta in China Post čas dostave je

  • €42.22

FTTH orodja za Rezanje posebno pero vlaken (Volfram jekla) fiber rezanje nož vrsto optičnega pripravi Bibi vrsta svetlobe rezanje nož

Ime izdelka: pero vlaken rezanje nož 1, rezilo materiala volfram karbid jekla 2, enostavno odrežete in odpornost proti obrabi. 3, enostaven za prevoz, z normalno pero podoben obseg, udobje, oprijem 4, zaščita-vnesite pero, poskrbite, da ne boste po nesreči poškodovano glavo, skrbno dal na skp, ko ni v uporabi, da bi se izognili

  • €10.13
  • €11.01

LC na LC Optični Patch Kabel Skakalec Kabel SM Duplex Eno Način Optična Omrežja, 1m 3m, 5m in 10m 15m

Priporočljivo Izdelkov Dobrodošli v naši trgovini, več popustov, vas prosimo, da se obrnete +86 15951880639 (WhatsApp) LC na LC Optični Patch Kabel Skakalec Kabel SM Duplex Eno Način Optična Omrežja, 1m 3m, 5m in 10m 15m Aplikacije CATV Optični komunikacijski sistemi Optična vlakna za prenos podatkov, Stavbe

  • €2.51
  • €3.87

FTTX FTTH Omrežja FC 4 Vrata iz Optičnih Vlaken stroju, vključuje Podaljšek in FC Adapter

FTTH vlakna, optična distribucije je namenjen za povezavo napajalnega/razdelilni kabel za naročnika spustite kabel z uporabo PLC splitter v FTTx omrežij.Ima 4 vhodna vrata in 4 izhodna vrata na dnu in je enostaven za namestitev na steno ali steber.Zadnji pladenj je za preplete optični od napajalnega kabla s PLC splitter in sprednji strani pladnja za priključitev

  • €12.31

5 KOS/ Veliko 24Cores MPO svjetlovodni povratne zanke,24Cores,MPO Zanke Nazaj MPO svjetlovodni povratne zanke

Vlakna, Optični Adapter Serije(Ženska-Moški) SC、LC、FC、ST、MU、D4、DIN、E2000、SMA、MTRJ、MPO Vlakna, optični adapter uporablja rokav, da ravno povezovanje dveh strani optični priključki omogočajo optične signale, ki jih je treba posredovati na dovolj nizko vstavljanja izgubo.vlakna, optični adapter vključujejo: SC, LC, FC, ST,

  • €50.86
  • €67.82

Original ZTE ZXA10 F401 EPON Vlakna, Optični Priključek 1GE ONU ONT Z Enim Lan Vmesnik Uporablja za FTTH Načini,angleški vmesnik

Original ZTE ZXA10 F401 EPON Fiber Optical Terminal 1GE ONU ONT With Single Lan Port Apply to FTTH Modes,English interface EPON System Fiber Optic ZTE ONU F401 For FTTH Solution With English Version ZXA10 EPON optical network terminals are user end access equipments.They build up home or business network and provide individualized, convenient, comfortable,

  • €16.83

50/100/200/500PCS LC/UPC vlaken Kika Simplex 50/125 Mulit Mode Fiber Optic Kika 0,9 mm LSZH Oranžno Barvo

Vrhunsko Simplex, Multimode Fiber Optic Kika Svjetlovodni pigtails zagotavljajo hiter način, da bi komunikacijskih naprav na terenu.Ti so zasnovani, izdelani in preizkušeni v skladu s protokolom in delovanja, ki jih narekuje industrijskih standardov, ki bo izpolnila vaše najbolj stroge mehanske in uspešnosti specifikacije.

  • €21.19

ELCT2-25 Electrodes for Fujkura FSM-100P FSM-100M FSM-20RS Fusion Splicer

Brezplačna Dostava ELCT2-25 Elektrode za Fujkura FSM-100P FSM-100M FSM-20RS Fusion Splicer Opis Izdelka To je en par zamenjajte elektrode za FSM-20RS FSM-45PM/F-LDF FSM-100P/M Fusion Splicer. Uporabite življenje za stikanje nad 5000times, Splice izgube manjši od 0,02 dB Na voljo za druge Fusion Splicers.

  • €38.98

20pcs/set svjetlovodni FTTH Orodje, Komplet z FC-6S Vlaken Cleaver s Optični Merilnik Moči 1mw Vizualne Napake Lokator 5KM

20pcs/set svjetlovodni FTTH Orodje, Komplet z FC-6S Vlaken Cleaver s Optični Merilnik Moči 1mw Vizualne Napake Lokator 5KM APM820 Optični Merilnik Moči Pregled Tehnični Podatki Model APM820 APM830 Merilno Območje +10-70dBm +26-50dBm Natančnost ± 0.2 dB Kalibriran Valovnih

  • €123.76

5740 PC133R-333 SD 2G pomnilnik 291711-051

5740 PC133R-333 SD 2G pomnilnik 291711-051

  • €43.65