• Hilink brezplačna dostava ABS polje 8CH 100GHz DWDM Modul MUX/DEMUX Eno Vlaken
  • Hilink brezplačna dostava ABS polje 8CH 100GHz DWDM Modul MUX/DEMUX Eno Vlaken
  • Hilink brezplačna dostava ABS polje 8CH 100GHz DWDM Modul MUX/DEMUX Eno Vlaken
  • Hilink brezplačna dostava ABS polje 8CH 100GHz DWDM Modul MUX/DEMUX Eno Vlaken
  • Hilink brezplačna dostava ABS polje 8CH 100GHz DWDM Modul MUX/DEMUX Eno Vlaken
  • Hilink brezplačna dostava ABS polje 8CH 100GHz DWDM Modul MUX/DEMUX Eno Vlaken

Hilink brezplačna dostava ABS polje 8CH 100GHz DWDM Modul MUX/DEMUX Eno Vlaken

Na zalogi
SKU w21303
  • €186.50

Hilink brezplačna dostava ABS polje 8CH 100GHz DWDM Modul MUX/DEMUX Eno Vlaken

Značilnosti:

C Band

2-44 kanalov DWDM Mux/Demux (CH17-CH61)

Kanal med vrsticami: 0,8 nm(100GHz Mreža)

Com port je simplex

Protokol pregleden (10Mbps, da 100Gbps)

Nizko vstavljanja izgubo

Odličen kanal izolacije

Epoksi-brez optična pot

V skladu s G. 657A1 standard

ISO 9001 proizvodni objekt

Široko Delovna Temperatura: -40~+85℃

Aplikacije:

Kanal Add/Drop

DWDM Omrežja

Valovna Dolžina Poti

Vlakna, Optični Ojačevalniki

CATV Sistem

Skladnost:

Telcordia GR-1209-CORE-2001

Telcordia GR-1221-CORE-1999

ITU-T G. 694.1

RoHS

1xN DWDM Mux/Demux Modul

Parametri

Kanal Prostor (GHz)

100

200

Številko Kanala

1*4

1*8

1*16

1*4

1*8

1*16

Center Valovna dolžina (nm)

ITU Mreža

Center za Točnost Valovne dolžine (nm)

± 0.05

± 0.1

Kanal Passband (@-0.5 dB) (nm)

0.22

0.5

Vlakna Tipa

SMF-28e z 900um loose tube ali stranki določeno

IL (dB)

1

1.5

2.2

1.7

2.9

3.8

Passband Valovanje (dB)

0.35

0.4

0.5

0.35

0.4

0.5

Izolacija (dB)

Sosednje Kanal

25

28

Non-Sosednji Kanal

40

PDL (dB)

0.2

PMD (ps)

0.1

RL (dB)

45

Usmerjenost (dB)

50

Največja Optična Moč (mw)

300

Delovna Temperatura (°C)

-40~85

Temperatura Skladiščenja (°C)

-40~85

POLJE Paket (mm)

100*80*10 ali 140*115*18

LGX Paket

1U,2U

19" Rack mount Paket

1U

Podrobnosti naročila

2~44Channels na voljo.

Vrata Com: simplex ali obojestransko.

Optični priključek: LC/SC ali drugih

.

Package: ABS plastika polje, LGX kovinska kaseta polje, 19 palca rack mount.

DWDM Rešitev in DWDM SFP/XFP.

SFP združljiv Znamka: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Livarna, Brocade, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Brina, Ruijie, Zyxel, itd.

Drugi proizvodi, prosimo, kliknite na njih:

DWDM Rešitev:

Izdelka Pic:

Pošiljko In Plačilo

1. Mednarodno Express: DHL, Fedex, UPS, EMS, UPS, TNT in itd.

2. Plačilo: T/T, Western Union, Paypal in tako naprej.

Garancija:

"& Novo blagovno znamko.

"& OEM/ODM je na voljo.

"& 100% skozi kakovosti test in staranje test.

"& 3 leti garancije (Od datuma odpreme).

Pakiranje podatki: Statični vrečke, Plastične PVC Paket, trgovina na Drobno polje, Tehnične polje, ali po meri.

Podjetje Informacij:

  • Center Valovna Dolžina: ITU 100GHz Mreža
  • Številka Modela: HL-DWDM-MUX/DEMUX
  • Vlakna Tipa: SMF
  • Priključek: LC/SC
  • Možnost Kanalov: 8CH
  • Blagovna Znamka: hilinksys
  • Valovna dolžina: C band (CH17-CH61)
  • Temperatura: -40~85℃

Podobni izdelki

15Meters FC-SC Simplex 9/125 Singlemode svjetlovodni Kabel Patch Kabel Skakalec

Tehnične Specifikacije: Parameter Enota FC, SC, LC/ Oklepna optični patch kabel ST, MU MT-RJ, MPO E2000 SM MM SM MM SM MM SM PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC Vstavljanje

  • €6.77

110 distribucijo okvir 2U za 100 parov telefonski modul 110 patch panel 19" omare 2U 1,7 mm debeline z vijakom ELINK

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003 2U 110 distribucijo okvir za 100 parov telefonski modul 110 patch panel 19 omare 2U 1,7 mm debeline z vijakom ELINK Pic kažejo:

  • €24.41

Fiber Elektrode za FURUKAWA FITEL S177 OEM Fusion Splicer Varjenje

Fiber Elektrode za FURUKAWA FITEL S177 OEM Fusion Splicer Varjenje Posebne Podrobnosti : Elektrode za FITEL S177 Fusion Splicer Opis Izdelka: Cena je za 1 par, NOVIH elektrode združljiv z FITEL S177 Fusion Splicer. Proizvajalec Opis: Naše nadomestne elektrode trajajo le tako dolgo, kot originalna oprema deli nadomestijo,

  • €11.07

1.25 Gb/s SFP Sprejemnik, En Optični Singlemode 20km 1310nm/1550nm LC DDM

Opomba: Ko postavite vrstnem redu, vljudno prosimo, da upoštevajte, ki blagovno znamko Switch to SFP združljiv z, najlepša Hvala za vaše prijazne sodelovanje. 1.25 Gb/s SFP Sprejemnik, en optični singlemode 20km 1310nm/1550nm LC DDM Opis GE-BX10-SM1310 Transceivers so visoko učinkovitost, stroškovno učinkovito modul, ki imajo eno samo LC optika vmesnik.Združljivi

  • €23.49
  • €25.53

Brezplačna dostava COMPTYCO A-80s /81S fs-60a/60C/60E/60F fiber fusion pralni držalo žice pritiskom ploščica za vpenjanje reža

To se običajno uporablja v COMPTYCO optical fiber fusion pralni a-80s /81S fs-60a /60C/60E/ fs-60f in druge modele. (usnje kabel, goli vlaknin, rep vlaken skakalec tri v enem) Izdelek slike:

  • €22.08
  • €23.24

10PCS 1x2 1x4 1x8 1x16 SC APC svjetlovodni plc splitter jeklene cevi, kabelski 2 način 4way 8 način način 16 optični PLC splitter

OBVESTILO: 1.Kupec je odgovoren za carine in lokalne uvoznih davkov itd.Cena tukaj ne vključuje ciljne plačilo v letu kupca strani. 2.Pomembno!!!Dragi Brazilija stranka, prosim, pustite vaše CPF ali CNPJ število po oddaji naročila 3.Za nekatere sepcial državah, kot so Brazilija, Mehika, E-pošta in China Post čas dostave je

  • €42.22

Termo Diane Original U3000 Tekočinski Kromatograf Volframove Žarnice Vis-lučka Resnično Vidna Lučka 6074.2000

Termo Diane Original U3000 Tekočinski Kromatograf Volframove Žarnice Vis-lučka Resnično Vidna Lučka 6074.2000 Opomba: Za Cene Izdelkov In Posebne Pogoje, Prosimo, Obrnite Na Nas Pred Nakupom Nasveti, ki Bodo pomagali Za Brazilijo kupci, če izberete Express dostava, kot FED DHL, UPS Ect.P najema ne zagotavlja compan y ime in CNPJ številko ali

  • €339.09

FTTH KABEL SC UPC SC UPC Patchcord Oklepnih 1m do 15m Simplex, Ftth Kabelske PVC Fibra Optica Patch Kabel Ftth FC LC Kabel Skakalec

9/125 En Način SC/APC, da SC/APC Simplex Oklepnih Fiber Optic Cable Oklepna fiber optic cable z gradnjo, v kovinski oklep lahko zagotovi večjo zaščito optičnih vlaken kot standardi vlaken optičnih kablov.Krepak oklepnih kabli omogočajo optična vlakna, ki se namesti v najbolj nevarnih območjih, vključno z okoljem in s preveč prahu, olje, plin, vlage,

  • €2.54

1pcs ABS polje enotni Vlaken 1270nm~1610nm 16ch cwdm mux demux

1pcs ABS polje enotni Vlaken 1270nm~1610nm 16ch cwdm mux demux Značilnosti Nizko Vstavljanja Izgubo Visoka Izolacija Nizko PDL Kompaktna Oblika Dober kanal-za-kanal enotnosti Široko Operacijski Valovna dolžina: Od 1270nm, da 1610nm Široko delovna Temperatura: Od -40°C do 85°C Visoka Zanesljivost

  • €168.70

SFP-EX1550-40 Združljiv 1000BASE-EX SFP 1550nm 40km DOM oddajnik in Sprejemnik

Dell PowerConnect SFP-EX1550-40 Združljiv 1000BASE-EX SFP / Oddajnik (SMF, 1550nm, 40km, LC, DOM) Podrobnosti Izdelka Dell Resnično SFP-EX1550-40 Prodajalec Ime LODFIBER Obrazec Vnesite SFP Max Hitrost Podatkov 1000Mbps Valovna dolžina 1550nm Max Kabelska Razdalja 40km Vmesnik LC duplex Optičnih Komponent DFB 1550nm Tip Kabla SMF DOM Podporo, Da TX Moč -5~0dBm

  • €29.67

Izvirno Novo 1GE C320 GPON OLT ZTE C320 SMXA/1 Kartice*1PCS z 1*VOZIČEK AC+DC napajanje FTTH Optični Skladu Terminalske Opreme

Izvirno Novo 1GE C320 GPON OLT ZTE C320 SMXA/1 Kartice*1PCS z 1*VOZIČEK FTTH Zagotavljam vam, da je kakovost naših izdelkov zagotavljamo, da vam najboljšo storitev, ki zagotavlja najhitrejšo dostavo, najbolj varen način, da dobavi blago na svoje roke!Če imate kakršna koli vprašanja po prejemu zdravila ali imajo težave s kakovostjo, prosim, ne panike,

  • €830.78

50/100/200/500PCS LC/UPC vlaken Kika Simplex 50/125 Mulit Mode Fiber Optic Kika 0,9 mm LSZH Oranžno Barvo

Vrhunsko Simplex, Multimode Fiber Optic Kika Svjetlovodni pigtails zagotavljajo hiter način, da bi komunikacijskih naprav na terenu.Ti so zasnovani, izdelani in preizkušeni v skladu s protokolom in delovanja, ki jih narekuje industrijskih standardov, ki bo izpolnila vaše najbolj stroge mehanske in uspešnosti specifikacije.

  • €21.19